مشاهده همه 2 نتیجه

پچ کورد فیبر نوری سینگل مد نگزنس N123.4CLY1

500,000 ریال
نام محصول: پچ کورد فیبر نوری نگزنس N123.4CLY1 نوع کابل فیبر نوری: Single Mode 9/125 نوع اتصال: Full Duplex نوع کانکتور: 2SC-2LC طول: 1 متر نوع روکش: LSZH Yellow برند: Nexans

ماژول فیبر نوری سینگل مد DEM-310GT D-Link

6,300,000 ریال
نام محصول: ماژول فیبری نوری DEM-310GT  D-Link نوع کابل فیبر نوری: سینگل مد نوع کانکتور: Duplex LC طول مسافت: ماکزیمم تا 10 کیلومتر 1000BASE-LX(IEEE 802.3z standard)